Grundig Mainboard 275991134000 / VEV190R-4-0 / JNK110

Grundig Mainboard 275991134000 / VEV190R-4-0 / JNK110

€52,00
Prodhuesi:Grundig
Kodi i Produktit: 6057150
Stock Instock

Overview

Grundig Main 275991134000 / VEV190R-4-0 / JNK110   JNK110 LP SX (JNK) INFORMACION!​ Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok d...

Grundig Main 275991134000 / VEV190R-4-0 / JNK110 

 JNK110 LP SX (JNK)

INFORMACION!​

Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!
Pjeset elektronike nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.
Kontrolloni numrat ne modullin tuaj, numrin e display-it si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 
Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin!
Mund te ndodhe qe ka modulla te njejte mirpo me cmime te ndryshme sepse cmimi i furnizimit ka dallu.
Disa pllaka kur te hargjohen (shiten) nuk ka mundesi me te porositen sepse nuk prodhohen me nga prodhuesi.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova