Philips Mainboard  T.MS6308.702    /    43PFT4002/05

Philips Mainboard T.MS6308.702 / 43PFT4002/05

€50,00
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: T.MS6308.702
Stock Instock

Overview

Philips Mainboard  T.MS6308.702    /   43PFT4002/05 INFORMACION!​Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ...

Philips Mainboard  T.MS6308.702    /   43PFT4002/05 INFORMACION!​


Disa lloje te pllakave i kemi vetem nga nje cop ne stok dhe gjendja e stokut mund te ndryshoj ne cdo moment!

Pjeset elektronike nuk kan garancion dhe nuk mund te kthehen ose te anulohen pasi te porositen.

Kontrolloni numrat ne modullin tuaj, numrin e display-it si dhe te dhenat tjera sepse nese nuk jane te njejta mund te mos i pershtatet paisjes tuaj. 

Ne nuk marrem asnje lloj pergjegjjsie ne demet eventuale. Nese nuk jeni te sigurt ose nuk jeni i pelqimit me rregulloren tone, mos beni porosin! 

Mund te ndodhe qe ka modulla te njejte mirpo me cmime te ndryshme sepse cmimi i furnizimit ka dallu.

Disa pllaka kur te hargjohen (shiten) nuk ka mundesi me te porositen sepse nuk prodhohen me nga prodhuesi.


Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova