Teledirigjues SMART per Samsung / LG

Teledirigjues SMART per Samsung / LG

€15,00
Prodhuesi:SUPERIOR
Kodi i Produktit: H982048
Stock Instock

Overview

Me kete teledirigjues special komandohen te gjithe televizorat Samsung dhe LG te prodhuar pas vitit 2000. Nuk ka nevoj te programohet asgje....
Me kete teledirigjues special komandohen te gjithe televizorat Samsung dhe LG te prodhuar pas vitit 2000. Nuk ka nevoj te programohet asgje. Dirigjim I tee gjitha funksioneve standarte dhe funksioneve te avancuara qe jan ne teledirigjuesin e juaj te vjeter. Vetem vendosen bateriat standarte 2 cop AAA dhe menjehere mund te perdoret. 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova