Mbajtes fiks per muri per televizor 32 deri ne 65inch

Mbajtes fiks per muri per televizor 32 deri ne 65inch

€18,00
Kodi i Produktit: Q200035
Stock Instock

Overview

Ne kete mbajtes mund te montohen televizoret LED, Pllazma, LCD deri ne 100kg pesh. Madhsia e displayit mund te jete nga 32 deri ne 65 inch. ...
Ne kete mbajtes mund te montohen televizoret LED, Pllazma, LCD deri ne 100kg pesh. Madhsia e displayit mund te jete nga 32 deri ne 65 inch. Distanca nga muri vetem 25mm. Montim i leht dhe i shpejt. Materiali montues eshte ne paketim.VESA largsia e vrimave ne TV mund te jete nga 100x100 deri ne 400x400 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova