Mbajtes muri lakues per TV deri ne 84inch

Mbajtes muri lakues per TV deri ne 84inch

€30,00
Kodi i Produktit: Q200036
Stock Instock

Overview

Ne kete mbajtes mund te montohen televizoret LED, Pllazma, LCD deri ne 80kg pesh. Madhsia e displayit mund te jete nga 32 deri ne 84 inch. D...
Ne kete mbajtes mund te montohen televizoret LED, Pllazma, LCD deri ne 80kg pesh. Madhsia e displayit mund te jete nga 32 deri ne 84 inch. Distanca nga muri vetem 25mm. Mund te lakohet nalt per 15 shkall. Montim i leht dhe i shpejt. Materiali montues eshte ne paketim.VESA largsia e vrimave ne TV mund te jete 200x200, 200x300, 300x200, 300x300, 400x200, 400x400, 600x200, 600x400
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova