Adapter te ndryshem rryme per vende te botes
SALE -32%

Adapter te ndryshem rryme per vende te botes

€8,90 €13,00
Kodi i Produktit: V7292
Stock Instock

Overview

Adapter te ndryshem rryme per shume vende te ndryshme per ne Evrope jugore Itali, Spanje,France, Greqi etj, Amerike, Kanade, Ameriken jugore dhe...


Adapter te ndryshem rryme per shume vende te ndryshme per ne Evrope jugore Itali, Spanje,France, Greqi etj, Amerike, Kanade, Ameriken jugore dhe qendrore, ish kolonite Anglis ne Afrike si dhe Honkkong, Shrilanka, mandej Skotland dhe te vende te tjera.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova