Kabell vazhdues rryme 5m, me kontrollim teknik

Kabell vazhdues rryme 5m, me kontrollim teknik

€9,60
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €8,00
Kodi i Produktit: 6194056
Stock Instock

Overview

  Kabell vazhdues rryme 5m, me kontrollim teknik. Ky vazhdus kualitet nuk nxehet dhe nuk shkrihet.    

 

Kabell vazhdues rryme 5m, me kontrollim teknik.

Ky vazhdus kualitet nuk nxehet dhe nuk shkrihet.

 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova