Mbushes adapter me 2 x USB 2000mA
SALE -38%

Mbushes adapter me 2 x USB 2000mA

€9,90 €16,00
Kodi i Produktit: 9757069
Stock Instock

Overview

  Me kete adaptor mund te lidhen shume aparate te ndryshme si IPHONE, Fotoaparate dhe paisje te tjera qe kan USB.  


 

Me kete adaptor mund te lidhen shume aparate te ndryshme si IPHONE, Fotoaparate dhe paisje te tjera qe kan USB.

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova