Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq
SALE -14%

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq

€51,00 €59,00
  • 3 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €43,50
Prodhuesi:Marmitek
Kodi i Produktit: 5341676
Stock Instock

Overview

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq Komando paisjet prej nje dhome ne dhome tjeter. I barte komandat e teledirigjusit te resiverit, DV...

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq

Komando paisjet prej nje dhome ne dhome tjeter. I barte komandat e teledirigjusit te resiverit, DVD-s, Hifi sistemit dhe tjera. Funksionon me teledirigjusin egzistus qe e keni te paisjes. 16 kanale te ndryshme qe mundson qe mos me u pengu nga paisjet tjera dhe funksionon me shumicen e paisjeve. Nuk ka nevoj per instalim. Montim i leht dhe i shpejt.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova