Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq
SALE -17%

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq

€49,00 €59,00
  • 2 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €44,00
Kodi i Produktit: F82829
Stock Instock

Overview

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq Komando paisjet prej nje dhome ne dhome tjeter. I barte komandat e teledirigjusit te HD resiverit,...

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq

Komando paisjet prej nje dhome ne dhome tjeter. I barte komandat e teledirigjusit te HD resiverit, DVD-s, Hifi sistemit dhe tjera. Funksionon me teledirigjusin egzistus qe e keni te paisjes. 16 kanale te ndryshme qe mundson qe mos me u pengu nga paisjet tjera dhe funksionon me shumicen e paisjeve. Nuk ka nevoj per instalim. Montim i leht dhe i shpejt.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova