Shtek i rrymes intelegjent me Infra RED
SALE -19%

Shtek i rrymes intelegjent me Infra RED

€20,80 €25,80
Kodi i Produktit: 4807763
Stock Instock

Overview

Shtek i rrymes intelegjent me Infra RED Me kete shtek te rrymes hargjoni zero Watt energji. Ideal per TV CRT, LCD, Pllazma,LED, Hifi, Receiver,...


Shtek i rrymes intelegjent me Infra RED

Me kete shtek te rrymes hargjoni zero Watt energji. Ideal per TV CRT, LCD, Pllazma,LED, Hifi, Receiver, DVD dhe shume paisje te tjera. Funksionon me teledirigjuest te aparateve qe i keni ne shtepi.  I ç"kyç paisjest komplet nga rryma sapo te ndalen ato ne Stand by dhe prap me ndonje suste te teledirigjus te aparatit mundet me u aktivizu. Poashtu eshte mundesia (opsion shtes) qe nese aparati 1 ore nuk eshte komandu me teledirigjus qe te ndalet ai komplet. Ngarkesa max. 2500W/10A.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova