Shperndares rryme me 3 dhe nderpreres

Shperndares rryme me 3 dhe nderpreres

€3,90
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €2,60
Kodi i Produktit: V27369
Stock Instock

Overview

Shperndares rryme kualitativ me nderpreres, mbrojtes ndaj femive qe mos me mujt me shti dicka ne vrime. Ndriqusi I nderprersit eshte LED per moshargji...

Shperndares rryme kualitativ me nderpreres, mbrojtes ndaj femive qe mos me mujt me shti dicka ne vrime. Ndriqusi I nderprersit eshte LED per moshargjim te panevojshem te energjise!

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova