Smart komandim i 8 paisjeve me dyer te mbyllura

€0,00
Kodi i Produktit: H262311
Stock Vetem me Porosi

Overview

Kjo paisje perveq qe mundson komandimin deri ne 8 aparate te ndryshme  (Receiver Kujtesa, IPKO, DigitAlb, DreamBox, DVD, Video dhe te tjera) edhe pse ...

Kjo paisje perveq qe mundson komandimin deri ne 8 aparate te ndryshme  (Receiver Kujtesa, IPKO, DigitAlb, DreamBox, DVD, Video dhe te tjera) edhe pse jane te mshefuna mbas dyerve te komodes me teledirigjues, ajo mundeson komandimin e ketyre paisjeve edhe me Smartphone ose Tablet. Ideal kur nuk deshirohet qe te shihen paisjet dhe te mshifen kabllat. Perpara shihet nje sy, perndryshe cdo gje tjeter nuk shihet dhe m'shifet.
Permes aplikacionit qe terhiqet mundet shume leht te krijohet teledirigjuesi univerzal dhe kete ta perdorin edhe antaret tjere te familjes ne telefonat e tyre.

Per me shum detaje klikoni ne linqet e meposhtme :

https://www.youtube.com/watch?v=OpGBz0yogqQ

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova