Mbajtes per TV LED deri ne 42'' max.55 kg
SALE -23%

Mbajtes per TV LED deri ne 42'' max.55 kg

€18,00 €23,50
  • 5 ose më shumë €14,80
Kodi i Produktit: 5412810135844
Stock Instock

Overview

Ky mbajtes ka 10 vite garancion !! Mbajtes per TV LED deri ne 42'' max.55 kg Ky mbajtes i holle per TV LED dhe Smart TV eshte vetem 8mm larg...


Ky mbajtes ka 10 vite garancion !!

Mbajtes per TV LED deri ne 42'' max.55 kg

Ky mbajtes i holle per TV LED dhe Smart TV eshte vetem 8mm larg muri dhe e bene televizionin te duket si nje fotografi. Kabllat HD, Skart, VGA, RCA te pershtshem per tv i kemi poashtu ne program. Sipas nevojes, mund te bejme montimin.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova