Kembe jo rreshqitese e cila ngjitet ne tharse te teshave -
SALE -53%

Kembe jo rreshqitese e cila ngjitet ne tharse te teshave -

€3,80 €8,00
Kodi i Produktit: 5412810121564
Stock Instock

Overview

Pasi qe ka shume raste ku tharesi i teshave vendoset permbi lavatriqe, atehere keto kembe e mbajne shume te sigurt dhe stabil. With these self adhe...

Pasi qe ka shume raste ku tharesi i teshave vendoset permbi lavatriqe, atehere keto kembe e mbajne shume te sigurt dhe stabil.

With these self adhesive feet it is possible to place and fasten a tumble drier at the top of a washing machine so that the drier won`t fall. Four feet are required for one dryer. 
Packed per set of 4 pcs.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova