Filter uji per maqine te kafes  BOSCH/SIEMENS

Filter uji per maqine te kafes BOSCH/SIEMENS

€16,00
Prodhuesi:BOSCH/SIEMENS
Kodi i Produktit: F484576
Stock Instock

Overview

Zgjateni jeten e maqines tuaj te kafes dhe shijoni aromen me te mire! Per kafe te kendshme me uje pa gelqere. Pa pastertit ne uje si p.sh. Klori, plum...

Zgjateni jeten e maqines tuaj te kafes dhe shijoni aromen me te mire! Per kafe te kendshme me uje pa gelqere. Pa pastertit ne uje si p.sh. Klori, plumbi ose bakri reduktohen. Nje kaqush filtron rreth 50 litra uje, kjo don te thote rreth 400 gota kafe, dhe patjeter duhet cdo 2 muaj te ndrrohet. 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova