GIGABIT ETHERNET SWITCH, 5 PORT/POE

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 5 PORT/POE

€66,00
Prodhuesi:TP-LINK
Kodi i Produktit: M117756
Stock Instock

Overview

Kjo paisje ka 5 porte, konektimi: 1x RJ45 10/100/1000MBit/s, 4x RJ45 10/100/1000MBit/s - PoE, gjersia: 99,8mm, lartesia: 25mm, thellsia: 98m...
Kjo paisje ka 5 porte, konektimi: 1x RJ45 10/100/1000MBit/s, 4x RJ45 10/100/1000MBit/s - PoE, gjersia: 99,8mm, lartesia: 25mm, thellsia: 98mm, Veqohet qe eshte PoE. Mund te perdoret per WIFI pjata, kamera dhe te tjera.
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova