Cante per llaptop 15.4 inch
SALE -33%

Cante per llaptop 15.4 inch

€9,40 €14,00
Kodi i Produktit: V26126
Stock Instock

Overview

Kjo cante (15.4 inch) sherben per bartjen dhe ruajtjen e Llaptopit. Ka ngjyre te zeze dhe eshte shume praktike. Eshte rezistente ndaj ujit, me mat...


Kjo cante (15.4 inch) sherben per bartjen dhe ruajtjen e Llaptopit. Ka ngjyre te zeze dhe eshte shume praktike. Eshte rezistente ndaj ujit, me material kualitativ dhe me hapsire te mjaftueshme.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova