STEREO degjuse veshi kualitative
SALE -20%

STEREO degjuse veshi kualitative

€16,00 €20,00
Prodhuesi:Vivanco
Kodi i Produktit: V32250
Stock Instock

Overview

STEREO degjuse veshi kualitative Degjuse veshi me ze kualitativ, te ngroht dhe bass. Keto degjuse veshi jane praktike dhe ergonomike edhe nese duhe...

STEREO degjuse veshi kualitative

Degjuse veshi me ze kualitativ, te ngroht dhe bass. Keto degjuse veshi jane praktike dhe ergonomike edhe nese duhet te barten gjate dites ne vend pune, vesht flejn mire ne guaca dhe nuk pengohen. Gjatsia e kabllit 1.8m. 

 

Technical data
  • Frequency range: 15 – 20.000 Hz
  • Impedance:: 32 Ohm
  • Sensitivity: 105 dB
  • Plug: 3,5 mm golden
  • Cord length: 1,8 m
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova