Cante per llaptop 15.6 inch
SALE -19%

Cante per llaptop 15.6 inch

€12,00 €14,80
Kodi i Produktit: V30971
Stock Instock

Overview

Cante per llaptop 15.6 inch Kjo cante (15.6 inch) sherben per bartjen dhe ruajtjen e Llaptopit. Ka ngjyre te zeze dhe eshte shume praktike. Esh...


Cante per llaptop 15.6 inch

Kjo cante (15.6 inch) sherben per bartjen dhe ruajtjen e Llaptopit. Ka ngjyre te zeze dhe eshte shume praktike. Eshte rezistente ndaj ujit, me material kualitativ dhe me hapsire te mjaftueshme.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova