Bluetooth Headset per telefon Bluetooth 3.0 me peshe vetem 9gr
SALE -17%

Bluetooth Headset per telefon Bluetooth 3.0 me peshe vetem 9gr

€29,00 €35,00
Kodi i Produktit: V33999
Stock Instock

Overview

Ky artikull eshte ne zbritje 15%  Ky headset nga firma CELLULAR LINE eshte kompatibil me te gjithe telefonat celular Bluetooth dhe eshte praktik pe...

Ky artikull eshte ne zbritje 15% 

Ky headset nga firma CELLULAR LINE eshte kompatibil me te gjithe telefonat celular Bluetooth dhe eshte praktik per ne c'do rast, gjate vozitjes se vetures apo biciklet, ne pune dhe aktivitete te ndryshme. Tani kur ligji eshte ashpersu dhe denimet jan shume te larta, eshte zgjidhja perfekte qe te ju shmangesh gjobave. Headset eshte Bluetooth 3.0, ka susten per pranim te bisedes dhe suste multifunksionale, rritjen apo zvoglimin te zerit. Peshon vetem 9gr. 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova