Pjese shtese per PDU - Senzori per temperatur dhe lageshti.

Pjese shtese per PDU - Senzori per temperatur dhe lageshti.

€0,00
Kodi i Produktit: F135503
Stock Vetem me Porosi

Overview

Pjese shtese per PDU - Senzori per temperatur dhe lageshti.  English Description :  Connectors 1 x RJ11 (PDU Bus) ...

Pjese shtese per PDU - Senzori per temperatur dhe lageshti. 

English Description : 

Connectors 1 x RJ11 (PDU Bus)
Material Plastics
Cable length 2.5m
Dimension (h/w/d) 22 x 45 x 63mm
 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova