Adaptor HDMI per Full HD 1.3 1.3C mini per fotaparate dhe kamera
SALE -42%

Adaptor HDMI per Full HD 1.3 1.3C mini per fotaparate dhe kamera

€4,20 €7,20
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €3,70
Kodi i Produktit: 9429240
Stock Instock

Overview

Adaptor HDMI per Full HD 1.3  1.3C mini per fotaparate dhe kamera Type: Adapter Side 1: Mini-HDMI-C connector Side 2: HDMI-A-Clutch Leng...

Adaptor HDMI per Full HD 1.3  1.3C mini per fotaparate dhe kamera

Type: Adapter

Side 1: Mini-HDMI-C connector

Side 2: HDMI-A-Clutch

Length: 0.00 m

Color: black

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova