F-Crimp konektor per sat dhe kabllovik
SALE -30%

F-Crimp konektor per sat dhe kabllovik

€0,35 €0,50
  • 30 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €0,25
Kodi i Produktit: 3371614
Stock Instock

Overview

F-Crimp konektor per sat dhe kabllovik

F-Crimp konektor per sat dhe kabllovik

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova