Kabell optik 1m (Ø =2,2MM), TOSLINK/TOSLINK digjital

Kabell optik 1m (Ø =2,2MM), TOSLINK/TOSLINK digjital

€3,50
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €1,90
Kodi i Produktit: 3803259
Stock Instock

Overview

Kabell optik 1m (Ø =2,2MM), TOSLINK/TOSLINK digjitalLidhe Resiverin, TV-n, DVD, Playstation 3 dhe 4 me zmadhsus (perforcus) zani respektivish...
Kabell optik 1m (Ø =2,2MM), TOSLINK/TOSLINK digjital

Lidhe Resiverin, TV-n, DVD, Playstation 3 dhe 4 me zmadhsus (perforcus) zani respektivisht Dolby Surround System dhe ndije veten si ne kino!

Type: Round cable

Side 1: Toslink optical digital connector

Side 2: Toslink optical digital connector

Length: 1 m

Outer diameter: 2.2 mm

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova