Kabell Fire-Wire 3m
SALE -23%

Kabell Fire-Wire 3m

€4,80 €6,20
  • 3 ose më shumë €3,90
Kodi i Produktit: 2839818
Stock Instock

Overview

Kabell kualitativ per PC, Llaptop dhe ngjajshem 2x6 pin Bandwidth for data transfer 400Mbit / s, Type A-Type A Type: ...


Kabell kualitativ per PC, Llaptop dhe ngjajshem 2x6 pin

Bandwidth for data transfer 400Mbit / s, Type A-Type A

Type: Round cable

Side 1: FireWire 6 pin connector (IEEE1394)

Side 2: 6 pin FireWire connector (IEEE 1394)

Length: 3 m

Color: gray

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova