Kabell kualitative per PC, Llaptop dhe ngjajshem 2x6pin, 5m
SALE -32%

Kabell kualitative per PC, Llaptop dhe ngjajshem 2x6pin, 5m

€9,90 €14,50
  • 3 ose më shumë nëse ka mjaftueshum në stok nga €7,00
Kodi i Produktit: 2839819
Stock Instock

Overview

Kabell kualitative per PC, Llaptop dhe ngjajshem 2x6pin, 5m  Kabell FireWire IEEE1394 2X 6POL 5,0M Type: Round CableCable end 1: FireWire ...
Kabell kualitative per PC, Llaptop dhe ngjajshem 2x6pin, 5m

 Kabell FireWire IEEE1394 2X 6POL 5,0M 


Type: Round Cable

Cable end 1: FireWire 6-pin connector (IEEE1394)

Cable end 2: FireWire 6-pin connector (IEEE1394)

Cable length: 5 m

Color gray

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova