Internet kabell 10m i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe mshefje
SALE -8%

Internet kabell 10m i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe mshefje

€4,90 €5,30
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshum në stok nga €2,80
Kodi i Produktit: 2919592
Stock Instock

Overview

  Internet kabell i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe mshefje  WEST ERNST ECKER / WEST ERNST ECKER 8/8  Length: 10 m Color...


 

Internet kabell i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe mshefje 

WEST ERNST ECKER / WEST ERNST ECKER 8/8 

Length: 10 m

Color: black

Packaging: Bulk

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova