Internet kabell 15m dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje

Internet kabell 15m dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje

€6,40
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshum në stok nga €3,00
Kodi i Produktit: 2919593
Stock Instock

Overview

Internet kabell i pershtatshëm per shtrirje dhe fshehje te kabllit WEST ERNST ECKER / WEST ERNST ECKER 8/8 Length: 15 m Color: black ...


Internet kabell i pershtatshëm per shtrirje dhe fshehje te kabllit

WEST ERNST ECKER / WEST ERNST ECKER 8/8

Length: 15 m

Color: black

Packaging: Bulk 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova