Internet kabell 3m i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje
SALE -6%

Internet kabell 3m i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje

€2,40 €2,55
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshum në stok nga €1,80
Kodi i Produktit: 2919590
Stock Instock

Overview

  Internet kabell i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje WEST ERNST ECKER / WEST ERNST ECKER 8/8  Length: 3 m Color: ...

 

Internet kabell i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje

WEST ERNST ECKER / WEST ERNST ECKER 8/8 

Length: 3 m

Color: black

Packaging: Bulk

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova