Internet kabell 6m i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje
SALE -19%

Internet kabell 6m i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje

€3,40 €4,20
Kodi i Produktit: 2919591
Stock Instock

Overview

Internet kabell i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje WEST ERNST ECKER / WEST ERNST ECKER 8/8  Length: 6 m Color: black Pa...
Internet kabell i shtypun dhe i pershtatshem per shtrirje dhe fshehje

WEST ERNST ECKER / WEST ERNST ECKER 8/8 

Length: 6 m

Color: black

Packaging: Bulk

 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova