Kabell USB ne RS232 1m

Kabell USB ne RS232 1m

€6,90
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshum në stok nga €5,80
Kodi i Produktit: 6023920
Stock Instock

Overview

Kabell USB ne RS232 1m per printer fiskal dhe tjera.   Drivers available for Windows 7 for 32-bit variant.  

Kabell USB ne RS232 1m per printer fiskal dhe tjera.

 

Drivers available for Windows 7 for 32-bit variant.

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova