Kabell USB / USB 3.1C  1.2m

Kabell USB / USB 3.1C 1.2m

€15,00
  • 3 ose më shumë nëse ka mjaftueshum në stok nga €10,50
Kodi i Produktit: G389985
Stock Instock

Overview

Kabell USB / USB 3.1C  1.2mStandardi USB-C kombinon funksionet e karikimit, transferimit të të dhënave dhe videos në një lidhje.

Kabell USB / USB 3.1C  1.2m


Standardi USB-C kombinon funksionet e karikimit, transferimit të të dhënave dhe videos në një lidhje.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova