Bartes i USB permes UTP CAT5/6 deri ne 60m

Bartes i USB permes UTP CAT5/6 deri ne 60m

€34,00
Prodhuesi:LOGILINK
Kodi i Produktit: H136975
Stock Instock

Overview

LogiLink USB bartes i sinjalit deri ne 60 metra me UTP-internet kabell. Ideal per DVR te kamerave, maus te PC-s dhe te tjera. Ky USB extende...
LogiLink USB bartes i sinjalit deri ne 60 metra me UTP-internet kabell. Ideal per DVR te kamerave, maus te PC-s dhe te tjera. Ky USB extender perbehet nga transmetuesi dhe pranuesi. Keto dy paisje jan te konektohen ne mes veti me nje kabell standart te internetit qe kan kokat standarte RJ45. Gjatsia me e gjate qe mund te arrihet eshte 60m. Per LogiLink USB Extender nuk ka nevoj driver me u instalu. 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova