Kabell rryme per PC monitor dhe TV i kthym 1,8m
SALE -11%

Kabell rryme per PC monitor dhe TV i kthym 1,8m

€3,20 €3,60
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €2,80
Kodi i Produktit: 1058431
Stock Instock

Overview

  Kabell rryme per PC monitor  dhe TV i kthym 1,8m Type: Round cable Side 1: safety plug Side 2: IEC-C13 coupling Length: 2 m Color: ...

  Kabell rryme per PC monitor  dhe TV i kthym 1,8m

Type: Round cable

Side 1: safety plug

Side 2: IEC-C13 coupling

Length: 2 m

Color: black

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova