Kabell rryme per TV dhe PC 1,8m

Kabell rryme per TV dhe PC 1,8m

€2,80
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €2,20
Kodi i Produktit: 299363
Stock Instock

Overview

 Kabell rryme per TV dhe PC 1,8m Type: Round cable Side 1: safety plug Side 2: IEC-C13 coupling Length: 1.8 m Color: black  

 Kabell rryme per TV dhe PC 1,8m

Type: Round cable

Side 1: safety plug

Side 2: IEC-C13 coupling

Length: 1.8 m

Color: black

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova