Adapter rryme 3-12V ekonomik

Adapter rryme 3-12V ekonomik

€13,90
  • 10 ose më shumë nëse ka mjaftueshum në stok nga €9,20
Kodi i Produktit: 3547839
Stock Instock

Overview

Adapter rryme 3 - 12V/1A  ekonomik. Ky adaptor ju jep rryme (amperazh) vetem sa aparati juaj ka nevoje, rrymen tjeter e kursen. Si dhe perbehet p...

Adapter rryme 3 - 12V/1A  ekonomik. Ky adaptor ju jep rryme (amperazh) vetem sa aparati juaj ka nevoje, rrymen tjeter e kursen.

Si dhe perbehet prej 6 konektoreve te ndryshem, per te lidhur paisje te ndryshme.

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova