Adapter rryme universal 12V / 3A
SALE -13%

Adapter rryme universal 12V / 3A

€16,80 €19,20
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €13,70
Kodi i Produktit: 6047197
Stock Instock

Overview

Adapter rryme universal 12V / 3A Adapter furnizues qe perdoret per shume paisje dhe aparate te ndryshme. Koka e furnizimit mund te nderrohet sipas ...

Adapter rryme universal 12V / 3A

Adapter furnizues qe perdoret per shume paisje dhe aparate te ndryshme. Koka e furnizimit mund te nderrohet sipas nevojes.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova