Kabell rryme per TV dhe PC - 2,5m

Kabell rryme per TV dhe PC - 2,5m

€3,80
Kodi i Produktit: 269423
Stock Instock

Overview

Kabell rryme per TV dhe PC - 2,5m

Kabell rryme per TV dhe PC - 2,5m

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova