Kabell rryme i kthym 1.5m

Kabell rryme i kthym 1.5m

€2,80
  • 5 ose më shumë €2,30
Kodi i Produktit: G706599
Stock Instock

Overview

Kjo kabell eshte e pershtatme per montim te televizorave LCD dhe LED pa u penguar nga muri.

Kjo kabell eshte e pershtatme per montim te televizorave LCD dhe LED pa u penguar nga muri.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova