Shtek I rrymes qe mate harxhimet dhe tensionin

Shtek I rrymes qe mate harxhimet dhe tensionin

€29,00
Prodhuesi:BRENNENSTUHL
Kodi i Produktit: G944436
Stock Instock

Overview

Shtek I rrymes qe mate harxhimet dhe tensioninNdihmues ne kursim te energjis. Matje te tensionit, frekuences, rrymes dhe energjis. Llogaritje te hargj...

Shtek I rrymes qe mate harxhimet dhe tensionin

Ndihmues ne kursim te energjis. Matje te tensionit, frekuences, rrymes dhe energjis. Llogaritje te hargjimit te energjis dhe kostove te energji. Display me tregues te matjes ne ore dhe minuta. Induviduel fiximi i tarifes se nates dhe dites. Inkluzive jan 3 baterija LR44 per mbajtje ne mend te programimeve nese nderprehet rryma. Mbrojtje te konektorit per femije. Hyrja 230Volt deri ne 16 amper ngarkes. Ideal edhe per mjeshter te teknikes se bardhe qe nuk ka nevoj komplet paisjen me shpartallu qe me mat nxemsen, por vetem e shiqon ne display se a po ka ngarkes ne khen jor leshohet nxemse.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova