Adapter Audio/Video per TV LED

Adapter Audio/Video per TV LED

€0,00
Prodhuesi:Vestel
Kodi i Produktit: 5694002
Stock Instock

Overview

Adapter Audio/Video per TV LED, barte sinjalin e zerit dhe fotos.  

Adapter Audio/Video per TV LED, barte sinjalin e zerit dhe fotos.

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova