Kabell DVI D 2m

€6,00
  • 5 ose më shumë €4,40
Prodhuesi:COM
Kodi i Produktit: 7667945
Stock Instock

Overview

Kabell DVI D 2m Kabell kualitativ DVI-D ne DVI-D DUAL LINK 24+1 ne dy anet spin me gjatesi 2m dhe kontakte ne ari te flakruara. Art:...

Kabell DVI D 2m

Kabell kualitativ DVI-D ne DVI-D DUAL LINK 24+1 ne dy anet spin me gjatesi 2m dhe kontakte ne ari te flakruara.

Art: Rundkabel
Kabelende 1: DVI-D-Stecker (Dual Link 24+1)
Kabelende 2: DVI-D-Stecker (Dual Link 24+1)
Kabellänge: 2 m
Farbe: schwarz
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova