Kabell HDMI / DVI 15m me filtera dhe kontakte te flakruara.
SALE -39%

Kabell HDMI / DVI 15m me filtera dhe kontakte te flakruara.

€23,00 €38,00
Kodi i Produktit: 8288380
Stock Instock

Overview

Kabell HDMI / DVI 15m me filtera dhe kontakte te flakruara.  

Kabell HDMI / DVI 15m me filtera dhe kontakte te flakruara.

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova