Kabell kualitativ VGA/DVI me filtera 10m
SALE -13%

Kabell kualitativ VGA/DVI me filtera 10m

€14,00 €16,15
  • 3 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €11,20
Kodi i Produktit: 5412810043873
Stock Instock

Overview

Kabell kualitativ DVI / VGA 10m me filtera. Me kete kabell mund te lidhen paisje te ndryshme si PC/Laptopi me TV, poashtu PC me projektor dhe shu...

Kabell kualitativ DVI / VGA 10m me filtera.

Me kete kabell mund te lidhen paisje te ndryshme si PC/Laptopi me TV, poashtu PC me projektor dhe shume mundesi tjera.

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova