Kabell DVI 10m me filtera dhe me izolim te dyfishte
SALE -48%

Kabell DVI 10m me filtera dhe me izolim te dyfishte

€13,00 €25,10
Kodi i Produktit: 8288384
Stock Instock

Overview

Kabell DVI 10m me filtera dhe me izolim te dyfishte Cable end 1: DVI-I connector (Dual Link 24 + 5)Cable end 2: DVI-I connector (Dual Link 24 + 5...

Kabell DVI 10m me filtera dhe me izolim te dyfishte


Cable end 1: DVI-I connector (Dual Link 24 + 5)
Cable end 2: DVI-I connector (Dual Link 24 + 5)
Cable length: 10 m
Color gray
Packing: Bulk 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova