Adaptor DVI I 24 5 polesh ne VGA 15 polesh

Adaptor DVI I 24 5 polesh ne VGA 15 polesh

€2,50
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €1,80
Prodhuesi:COM
Kodi i Produktit: 7668028
Stock Instock

Overview

Adaptor DVI I 24 5 polesh ne VGA 15 polesh Ky adaptor eshte ne njeren anen DVI-I 24+5 spin dhe anen tjeter VGA spin me 15 pin Art: ...

Adaptor DVI I 24 5 polesh ne VGA 15 polesh

Ky adaptor eshte ne njeren anen DVI-I 24+5 spin dhe anen tjeter VGA spin me 15 pin

Art: Adapter
Kabelende 1: DVI-I Stecker (Dual Link 24+5)
Kabelende 2: VGA-Kupplung 15Pin
Kabellänge: 0 mm
Verpackung: Bulk
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova