Mbrojtes special rrufeje per televizora dhe resivera toksor

Mbrojtes special rrufeje per televizora dhe resivera toksor

€14,00
Prodhuesi:Axing
Kodi i Produktit: 9114105
Stock Instock

Overview

Ky mbrojtes i kabllovikut eshte mbrojtes special nga rrufeja (vetetima) nga prodhuesi gjerman deri ne nje rryme max. 4500A (8/20µs). Nga rrufeja demto...

Ky mbrojtes i kabllovikut eshte mbrojtes special nga rrufeja (vetetima) nga prodhuesi gjerman deri ne nje rryme max. 4500A (8/20µs). Nga rrufeja demtohen resiverat kabllovik dhe mandej derperton ne TV dhe shkakton prishje me kosto te larta.  Surge protection device | F-male | F-female

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova