3.5mm adapter per audio 1 hyrje / 2 dalje

3.5mm adapter per audio 1 hyrje / 2 dalje

€1,80
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €1,20
Prodhuesi:COM
Kodi i Produktit: 4700484
Stock Instock

Overview

3.5mm adapter per audio 1 hyrje / 2 dalje Me kete adaptor mund te nxirret zani nga llaptopi/PC/Telefoni dhe paisje tjera ne dy degjuse veshi ose pe...

3.5mm adapter per audio 1 hyrje / 2 dalje

Me kete adaptor mund te nxirret zani nga llaptopi/PC/Telefoni dhe paisje tjera ne dy degjuse veshi ose perforcus zani. 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova