Shteker ne form te bananes e kuqe

Shteker ne form te bananes e kuqe

€0,25
  • 10 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €0,19
Kodi i Produktit: 5905413
Stock Instock

Overview

Shteker ne form te bananes e kuqe Ky shtek perdoret per paisje te ndryshme dhe instrumente

Shteker ne form te bananes e kuqe

Ky shtek perdoret per paisje te ndryshme dhe instrumente

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova